Академічна мобільність в рамках програми Erasmus+

Вже стало доброю традицією участь студентів спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» в програмах академічної мобільності. Цього року студентка 4 курсу групи ВТ-161 Новик Катерина здобула право на навчання в університеті міста Марібор, Словенія у рамках програми з міжнародної академічної мобільності «Ерасмус+». 

Під час навчання здобувачка освіти вивчала наступні дисципліни «DECISION MAKING MODELS AND SYSTEMS», «DATABASES FOR MEDIA», «DEVELOPMENT OF INFORMATION SYSTEMS», «SIGNALS».

П’ять місяців четвертокурсниця прослуховувала лекції європейських професорів, виконувала практичні завдання та проекти, підвищувала рівень спілкування англійською мовою.

По завершенню семестра Катерина успішно склала всі іспити та отримала один з найвищих рейтингових балів серед студентів, що брали участь в програмі.

Окрім здобуття професійних знань та навичок ще однією перевагою програми стала можливість культурного розвитку через спілкування зі студентами та викладачами з різних країн світу та подорожі по Європі. Серед переліку відвіданих країн Італія, Австрія, Угорщина, Хорватія та власне Словенія.

Кафедра ІВТМіФ бажає Катерині не зупинятись на досягнутому, продовжувати розвиватись та досягати нових успіхів!

Поділитися: